7 SAMMU HARMOONILISE SUHTENI

KURSUS, MIS VIIB SU PAARISUHTE UUELE TASEMELE
ERALDATUSEST -ÜKSOLEMISSE

Me oleme väärt õnnelikke ja harmoonilisi paarisuhteid

Paarisuhe on meie elu üks kõige olulisem osa. See määrab suuresti ära selle, kas meie igapäev on kantud helgusest ja kergusest või raskustest ja väljakutsetest. Ometigi ei õpeta seda kõige olulisemat väärtust meie elus meile mitte keegi. Sammume oma suhetesse sisse mustritega, mille oleme kodust kaasa võtnud, vaadates ja jäljendades oma vanemaid. Kui isa domineeris ema, siis õpib ka mees, et naisega käitutakse samamoodi. Kui ema on tütrele eeskujuga näidanud, et kõik mehed on tossikesed ja ei saa millegagi hakkama, siis tütar kohtleb samamood omaenda meest. Kui isa on olnud vägivaldne, õpime naistena, et mehed ei ole turvalised ja lisaks tõmbab meid alati „halbade poiste“ poole, sest see on see, millega me oleme harjunud. Kui ema ei ole olnud tõeliselt ja harmooniliselt lähedane oma pojaga, jääb poeg alati naises otsima seda armastavat ema, keda tal kunagi olnud pole aga keda ta alati soovinud on.

Ehk meie suhted meie vanematega määravad ära meie paarisuhte kvaliteedi. Me kõik tuleme suhetesse koos selle pagasiga, mida me kodust oleme kaasa võtnud ja hakkame seda seal suhtes siis mitteteadlikult „lahti pakkima“. Kaks inimest, kes hakkavad peale esimest armumise perioodi käivitama teineteise valukehasid, et aidata kogeda mõlemal oma valukohti, mis vajavad tervendamist. Suurem osa inimesi aga ei kanna seda protsessi välja, sest puudub teadlikkus ja nii on meil palju katkiseid perekondi ja õnnetuid mehi ja naisi, koos lastega, kes sama õnnetud, sest emme ja issi ei osanud teineteist ega ka last armastada.

Lisaks on meie suhetes nii mitu erinevat tasandit ja igaühel neist võivad tekkida paarisuhtes lahkarvamused, mis viivad suurte tülideni. Selleks võtamegi sellel kursusel läbi 7 erinevat tasandit meie paarisuhtes, mis meid kõik tugevasti mõjutavad. Näiteks kas sa teadsid, et raha on number 3 tüliallikas, mille pärast perekonnas suured tülid tekivad?

Kui aga läheneda sellele teemale teadlikult ja vaadata üle koos oma rahapsühholoogia, oma mustrid, mille me kodust kaasa oleme võtnud ehk meie mentaalsed piirangud ja uskumused ning seada koos ühised eesmärgid ja võtta tõesti aega selleks, et teineteist mõista, võime siin luua suure muutuse, nii, et me enam kunagi raha pärast tülitsema ei pea. Ja see oli lihtsalt üks näide paljudest, mida me sellel kursusel hakkame läbi võtma.

SEE KURSUS SOBIB SULLE SIIS KUI:

KURSUS SISALDAB:

Kursus toimub:

11.september 2023 – 30.november 2023

MIS SIND KURSUSEL EES OOTAB:

Sind ootab kursusel ees 3,5 kuud intensiivset tööd iseendaga ja oma partneriga selleks, et viia oma paarisuhe uuele tasemele.

Moodul I

Pakime oma pagasi teadlikult lahti

Moodul II

Let's talk about sex baby ehk räägime seksist, kallis

Moodul III

Raha ja materiaalsus

Moodul IV

Armastus

Moodul V

Kommunikatsioon kui iga suhte alus

Moodul VI

Mentaalne ja vaimne tasand

Moodul VII

Teadlik lapsevanem

STANDARD PAKETT

kõige populaarsem
550
350
 • VIDEOLOENGUD
 • IGA MOODULI JUURES Q&A ZOOMIS KOOS MINUGA
 • TÖÖVIHIK
 • LIGIPÄÄS FACEBOOKI GRUPPI
 • INTERVJUUD KÜLALISESINEJATEGA
 • IGA MOODULI JUURES 2H PRIVAATNE NÕUSTAMINE AINULT SULLE JA SINU KAASLASELE MINUGA ZOOMIS. (AINULT SELLE NÕUSTAMISE TAVAHIND MINU JUURES 1400.-)
Populaarsem

PREMIUM PAKETT


999
 • VIDEOLOENGUD
 • IGA MOODULI JUURES Q&A ZOOMIS KOOS MINUGA
 • TÖÖVIHIK
 • LIGIPÄÄS FACEBOOKI GRUPPI
 • INTERVJUUD KÜLALISESINEJATEGA
 • IGA MOODULI JUURES 2H PRIVAATNE NÕUSTAMINE AINULT SULLE JA SINU KAASLASELE MINUGA ZOOMIS. (AINULT SELLE NÕUSTAMISE TAVAHIND MINU JUURES 1400.-)

Vii oma paarisuhe uuele tasemele!

Tagasiside klientidelt:

Kerli kirjutab nii peale Teadliku Seksuaalsuse Terapeudi Kursusel osalemist:

“Ma olen väga palju saanud sinu koolituselt teadmisi ja minu vaated on täiesti muutunud! Alustades mehe ja naise omavahelisest suhtest, elust, seksuaalsusest ja sellest, kes on üldse mees, kes on naine, selle suuremas tähenduses. Kõik sinu raamatusoovitused on mind aidanud näha ja mõista ennast sügavamal tasemel! Tunnetan endas suurt muutust ja just teadlikkust eluvaldkondades. Ma olen ise oma elu looja – see on miski, mis on koos minuga. Väga raske on paari lausega kirjutada, sest tegelikult on nii palju kõike, mida olen kogenud just tänu sellele koolitusele”. 

Heli kirjutab oma kogemusest nii:​

“Eelkõige olen väga tänulik iseendale, et tegin selle valiku sellel osaleda. Teemad mida käsitleti, tõid minusse palju rohkem teadlikkust iseenda, kui naise kohta. Mõistsin – mida teeb porno vaatamine inimese psüühhikale. Nendest teemadest, mida räägiti sellel kursusel – ei räägita mitte kusagil mujal ja kes tunneb, et teda koolituse sisu kõnetab, siis osale kindlasti. Seksuaalsuse olulisus paarisuhtes – mõista teineteise vajadusi ja leida see kesktee.
Minu jaoks kõige suuremaks pöördepunktiks oli massaažide koolituse osa – kuna sain võimaluse seda teha läbi koos enda partneriga, siis see muutis paarisuhet väga palju ja lähendas meid teineteisele veelgi enam.”

Kaidi kirjutab kursusest nii:

“Mina tunnen, et sellel kursusel osalemine on olnud üks mu elu parimatest otsustest. Olen küll veel teekonnal, kus on olnud nii tõuse kui ka mõõnasid, kuid see kursus on väga palju aidanud ja vastuseid mulle andnud. Selle kohta, mida enne kas otsisin või ei osanud aimatagi. Näiteks, kust tulevad sõltuvused ja kuidas traumad meid mõjutavad. Kuidas iga haigus tuleb meile midagi õpetama ja näitama, et aeg oleks suunda muuta. Tagajärgedega tegelemise asemel esmalt otsida just põhjuseid.
Samuti on muutunud see, et kui algul tundus minu jaoks nii vastuvõetamatu õppida massaaže teiste inimeste peal siis nüüd see mõte enam nii hirmus ei tundugi, olen justkui muutunud avatumaks selles osas ja üldse seksuaalsuse poole pealt. Kõik need harjutused on palju kaasa aidanud ja aidanud õppida tajuma ka energia maailma. See kõik on nii nii põnev. Olen väga tänulik, et elu juhatas mind sellele kursusele.”

KURSUSE ALGUSENI ON JÄÄNUD:

Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit

Koolituse autor ja läbiviija

Katrin Lucas

Olen töötanud teadliku seksuaalsuse nõustaja ja isiklikuarengu nõustajana alates 2013 aastast. Olen tööd teinud sadade ja ehk ka tuhandete klientidega ja samuti koolitanud aastate jooksul tuhandeid inimesi. Viimased 8 aastat olen ka läbiviinud Teadliku Seksuaalsuse Terapeudi Koolitust, mille on tänaseks edukalt läbinud 128 inimest. Olen emaks kolmele lapsele ja abikaasaks oma imelisele mehele.

Olen enesearenguga tegelenud alates 20ndatest eluaastatest ja olen olnud alati väga kõrge seksuaalsusega, ning minus oli alati soov seda sügavamalt tundma õppida. Olen läbinud Agama Joogakoolis Tais Joogaõpetaja koolituse ja samuti Tantra Õpetaja koolituse. Lisaks olen käinud läbi mitmeid erinevaid koolitusi selle 20 aasta jooksul ja lugenud palju erialast kirjandust. Ühel hetkel hakkasid mul ka endal avanema teatud sorti võimed, kus hakkasin vastu võtma teadmisi läbi omaenda olemuse.

Selle kursuse olen kokku pannud selliselt, et see sobib sügavaks rännakuks iseenda jaoks ja ka siis, kui soovid alustada terapeudi karjääri või täiendada juba enda olemasolevaid teadmiseid.

Korduma kippuvad küsimused:

See kursus sobib paaridele, kes soovivad oma suhtesse luua rohkem harmooniat ja üksolemist ning välja tulla eraldatusest ja kaitsest. Kes soovivad mõista paremini ennast ja oma kaaslast. Kes on väsinud pidevast tülitsemisest. Samuti sobib kursus paaridele, kes oma suhte alguses ning soovivad ennetada raskuseid, mis tavaliselt hiljem tulema hakkavad. Kursust võivad teha läbi ka need paarid, kes soovivad lihtsalt sügavamale minna oma paarisuhtes.

Kursust on kindlasti parem teha koos aga kui su kaaslane ei ole valmis seda kursust läbi tegema, siis sa võid seda teha ka üksi. Sellel juhul saad vaadata sügavamale endasse, saama teadlikuks erinevatest dünaamikatest paarisuhetes ja samuti saad palju praktilisi teadmisi, mida saad suhtes olles kasutada.

Suuremat teadlikkust iseendast ja oma haavadest. Erinevaid praktikaid iseendaga ja oma paarisuhtega töötamiseks. Suuremat rahuolu igapäeva elus. Paremat suhet iseendaga. Sügavamat mõistmist oma paarisuhtes. Mõistmist sellest, kas sinu suhet on võimalik tööle saada. Olla paremini kohal oma partneri ja laste jaoks. Paremaid suhteid oma vanematega. Paremad suhted oma lastega.

Standard – pakett neile, kes soovivad kursust läbida iseseisvalt ja omas tempos. Samuti, kui sinu paarisuhtes ei ole praegu mingit suur ja intensiivset kriisi ja te saate omavahel ka ilusti hakkama suhtlemisega.

Premium – pakett neile, kes on oma suhtes keerulisemas kohas ja tahavad liikuda edasi võimalikult kiiresti ning vajavad omavahelises suhtluses toetust. Premium pakett on neile, kes tahavad kindlasti näha tulemusi ja on valmis selleks ka panustama.

Kursus algab 11.09.2023 ja iga mooduli jaoks on umbes 2 nädalat, mille jooksul saada vaadata läbi vastava teema kohta videod endale sobival ajal ja rütmis ning teha koos kaaslasega ja üksinda vastava mooduli praktikaid. Kursus on kokku umbes 3,5 kuud. Kursus lõppeb 30.11.2023

Jah saab küll. Kasutades makseviisi „Maksa 3 osas“ (Montonio) või „Tasu 3 võrdse osana“ (ESTO) ja „ESTO Järelmaks“ (ESTO), saad valida enda jaoks sobiva makselahenduse. Kui sa valid 3 võrdses osas maksmise, siis sinul ei tule ühtegi lisatasu ja mina maksan nii ESTO kui Montoniole. Montonio pakub samuti „Maksa hiljem“ lahendust. Kui üks nendest Sinu taotlust ei rahulda, siis saad proovida teist.

Kursusele püsib Sul ligipääs veel kuni 1 aasta. See annab Sulle võimaluse ka hiljem veel tagasi minna ja asju üle vaadata. Või kui sa mõnda moodulit ei jõua kohe kaasa teha, siis saad sellega hiljem ka tegeleda.

Paketti on võimalik vahetada siis, kui Premium paketi osas on veel vabu kohti, sest nende kohtade arv on piiratud. Selleks palun kirjuta mulle katrin@katrinlucas.com.

Jah, kui sa mingil põhjusel muudad oma meelt, siis 14 päeva jooksul peale ostu sooritamist saad küsida raha tagasi no questions asked. Selleks kirjuta aadressile katrin@katrinlucas.com. Kui oled kursuse ostnud järelmaksuga või kolmes osas, siis ei kuulu tagastamisele järelmaksu pakkuva panga teenustasu, mis on 2,4% ostusummast. Muude maksemeetodite puhul tagastatakse kogu ostusumma.

Kursus on pigem läbimiseks kogu paketina. Kui Sul aga on siiski soov võtta ainult 1 moodul eraldi, siis palun kirjuta mulle katrin@katrinlucas.com. Ühe mooduli hinnaks kujuneb 88EUR.

Siis saab mulle alati kirjutada aadressile katrin@katrinlucas.com