fbpx

EST
ENG

PuhasValgus meditatsioonid

Sellelt lehelt leiad kõik PuhasValgus Meditatsioonid äpis leiduvad praktikad. Iga praktika juures on ka väike kirjeldus selle praktika olemusest. Äpi tasuta versioonis on olemas kaks lühipraktikat ja tasulisest versioonist leiad täna 19 täispikka praktikat. Samuti on äpis 22 loengut. Sissejuhatav loeng, mis on tasuta versioonis ja 21 loengut ehk üks loeng iga praktika juurde. 

Lae äpp alla siit:

Kuula 2 meditatsiooni TASUTA!

Jäta siia oma meiliaadress ja ma saadan sulle lingi kahe meditatsiooniga täiesti tasuta.

1.paeva-loomine

1. Päeva Loomine

Alusta oma päeva selle 12 minutilise meditatsiooniga, mis aitab sul luua kogu päevaks hea energia.

2.unetusest-vabanemine

2. Unetusest vabanemine

Kui sul on probleeme magamisega, siis sellest praktikast võid leida abi, et puhastada oma energiaväli kurnajatest, kes ei luba meil saada vajalikku ööpuhkust.

3.kiipide-eemaldamine

3. Kiipide Eemaldamise Praktika

Astraaltasandi kiibid paigutatakse inimese peentasandile selleks, et kontrollida tema mõtteid ja tundeid. Samuti seatakse meile piiranguid läbi nende kiipide. Selle praktikaga saad kiibid oma väljast eemaldada. 

4.kiiruni ehk sugav lodvestus

4. Kiiruni ehk Sügav Lõdvestus

Vahel on meil vaja kiiresti ja tõhusalt ennast väljapuhata lühikese ajaga. See praktika annab sulle just selle võimaluse. Tee seda kasvõi tööl või autos, kui sul on koht, kus 20 minutit vaikselt olla.

5.loomise-ruumi-praktika

5. Loomise Ruumi Praktika

Loomise ruum on sinu püha koht astraaltasandil. Sa võid selle luua täpselt selliseks nagu su hing ihkab ja alati, kui vaja saad minna oma loomise ruumi, et luua just seda, mida sa praegusel hetkel soovid ja vajad. 

6.loomise-praktika

6. Loomise Praktika

Loomise praktikat saad kasutada oma elus kõige loomiseks. Kui sa soovid uut suhet, kodu, autot, reisi, suuremaid sissetulekuid, uut töökohta või hoopis mingit imelist kogemust, siis see praktika on just selleks loodud.

7.suguvosa-7-polve-seadistamine

7. Suguvõsa 7 Põlve Seadistamine

Meie suguvõsa on meie esiemad ja esiisad, kes koos meiega ja enne meid siin olnud. Selleks, et meie elus asjad sujuksid ja, et oleksime toetatud, vajame oma suguvõsa toetust ja kaitset, Et energia voolaks piiranguteta ja, et kõik oleksid oma õigetel kohtadel. See praktika on kõige alus,  siin on sinu juured. 

8.volaenergiast vabastamine

8. Võlaenergiast Vabastamine

Võlaenergia on domineerinud siin planeedil juba pikka aega. See madala sagedusega orjastav energia võtab meilt ära meie sünniõiguse ja paneb meid siinses elus orjama oma eluenergiaga raha eest. Aga võlg on illusioon ja pettus, ning meil on aeg tagasi astuda oma väkke ja vabastada ennast sellest energiast. 

9.arevusemaandamine

9. Ärevuse Maandamine

Ärevus on tänases ühiskonnas saanud nii tavaliseks nähtuseks. Mida kaugemale läheb inimene oma tõelisest olemusest ja õigest elukeskkonnast ehk loodusest, seda suuremaks läheb tema ärevus. See pratika aitab sinusse tuua rahu ja maandust.

10usa-puhastamine

10. Üsa Puhastamise Praktika

Naise üsa on tema loomise keskus. Kõige püham koht naise kehas. Aga aastatega talletub sinna palju rasket energiat, nii naiselt endalt, kui kõikidelt tema partneritelt. Naise üsa peab olema energeetiliselt puhas ja särav. Siis on naise vaagnapiirkond terve ja energia liigub sealt vabalt. Naise üsa talletab ka kõik seksuaalsusega seotud traumad. Üsa puhastus annab naisele võimaluse kogu negatiivne energia sealt ära puhastada ja hoida seda püha paika puhtana. 

11kehakaalu-vabastamine

11. Kehakaalu Vabastamine

Meie kehakaal on peale füüsilise tasandi seotud ka energeetilise tasandiga. Vahel proovitakse kõike siin maises plaanis aga kehakaal ei taha kuidagi kukkuda. Järelikult on vaja siis tööd teha ka energeetilisel tasandil ja vaadata, et mis see on, mida ma kinni hoian, et mu kehakaal ei alane. Või hoian ma seda kaalu hoopis sellepärast, et ma ei tunne ennast turvaliselt ja vajan kaitsmist. Selle praktikaga saab hakata tööd tegema just energeetilise plaaniga, et kehakaal hakkaks langema ja kõik mis vaja saaks vabaks lastud. 

12lapse-hingega-uhendumine

12. Lapse Hingega Ühendumine

Kui minu beebi oli juba üle pooleteise aasta igal öösel umbes 2h tagant ärganud, et süüa, siis otustasin pöörduda tema hinge poole, et paluda tal hakata pikemalt öösiti magama. Juba järgmine öö magas mu tütar pikemate vahedega ja sellest meditatsioonist alates on meie ööd läinud järjest paremaks. Sa võid selle meditatsiooniga suhelda oma beebiga ka muudel teemadel.

13puhta-rahaenergiaga-uhendumine

13. Puhta Rahaenergiaga Ühendumine

Rahaenergia kannab endas erinevaid programme. Meile hetkel teada olev rahaenergia kannab valdavalt puudusteadvuse ja piirangute ning kannatuste programmi. Kuid on olemas universaalne puhas rahaenergia, mis on meile täna juba kättesaadav ja meil on võimalik sellega ühenduda. 

14paarisuhte-korrastamine

14. Paarisuhte Korrastamine

Vahel on tunne, et ükskõik, mis me siin füüsiliselt tasandil teeme aga kuidagi ei saa oma paarisuhet hästi toimima. Aga kas sa energeetilsel tasandil oled loonud oma paarisuhtele vundamendi? Kas sa oled avanud armastuseruumi ja astunud sinna sisse koos oma kaaslasega? Kui sinu vastus on ei, siis on õige aeg proovida seda praktikat ja vaadata, milliseid muutuseid see sinu paarisuhtesse loob.

15hingeosakeste-tagasitoomine

15. Hingeosakeste Tagasitoomine

Iga raske või valus kogemus meie elus on jätnud ühe osakese meist endasse – meie hingeosa. Selleks, et saaksime tagasi tervikuks ja oleksime jälle oma väes, on meile vaja oma hingeosakesed kõikidest nendest sündumustest tagasi tuua.

16depressioonist-vabastamine

16. Depressioonist Vabastamine

Mina näed depressiooni väljas raske ja musta energiana. Selles praktikas puhastame ennast energeetiliselt sellest energiast, et saaksime uuesti liikuma hakata ja saame vaadata elu uue ja värske pilguga.

17soltuvusest-vabastamine

17. Sõltuvusest Vabastamine

Sõltuvus on egregor, millesse oleme ühendatud tänu oma hingehaavadele. Sõltuvus paneb meid põgenema millegi eest ja annab võimaluse tuimestada seda, mid me vaadata ei soovi. Tihti kanname sõltuvusi ka põlvkonniti oma suguvõsas.Selle praktikaga saad selle jada katkestada, võtta tagasi oma väe ja astuda sellest energiast välja. Samal ajal lubades turvaliselt ka üles tulla kõigel sellel, mida sa siiani vaadata pole soovinud. 

18-energia-ammutamine

18. Energia Ammutamine Väljas

Vahel on tunne, et me oleme täiesti tühjad ja üldse enam ei jaksa, siis me võime ammutada energiat universumist, selleasemel, et hakata seda võtma inimestelt meie ümber. Kui oleme tegemas näiteks mingit suuremat projekti või meil on lihtsalt elus intensiivsem periood, sii see praktika on just nendel hetkedel suureks abiks. 

19fuusilise-keha-tervendus

19. Füüsilise Keha Tervendus

See praktika on peamiselt mõeldud nendeks hetkedeks, kui tunneme, et hakkame haigeks jääma. Tavaliselt on siis meie väljas mingi negatiivne energia, mille tulemusel hakkavad meie rakud puhastuma. Kui see energia väljaliselt ära puhastuda, on meie tervenemise protsess kiirem ja kergem.

20energiavalja-puhastus

20. Energiavälja Puhastus

Meie energiaväljas on tavaliselt mitmeid erinevaid energiakanaleid, läbi mille oleme ühenduses kas inimestega või astraaltasandi energiatega. Kui sa tunned ennast väsinu ja kurnatuna või tunned, et ei suuda mõnest inimesest lahti saada, kuigi sooviksid, siis see praktika on mõeldud sinu puhastamiseks välistest enregiatest, mis sind kurnavad. 

21keerulisest-olukorrast-valjumine

21. Keerulisest Olukorrast Väljumine

On hetki, kus me leiame ennast elus keerulisest kohast. See võib olla keeruline suhe, töökoht, rahaline olukord või midagi muud ja siis ei ole alati lihtne leida sealt väljapääsu. See praktika aitab avada uue tee, mida sa enne märganud pole ja annab sulle võimaluse turvaliselt ja rahulikult sellest kogemusest väljuda.