fbpx

EST
ENG

Teraapiad

NB! Seanssi broneerides arvesta palun, et broneeritud aega on võimalik tühistada hiljemalt 24 tundi enne seanssi, nädalavahetusel 48 tundi. Ette teatamata aja tühistamine või seansile tulemata jätmine on sama tasuga mis seansi maksumus. Austa palun enda ja minu aega.

teenused-individuaalne-noustamine

INDIVIDUAALNE NÕUSTAMINE

Saan sul aidata tuua selgust teemadesse, mis sulle elus hetkel raskuseid valmistavad. See võib olla seotud nii paarisuhtega, kui ka lihtsalt sinu isikliku protsessiga. Kui sa koged näiteks ärevust või depressiooni või oled elus mõnel teelahkmel ja ei suuda vastu võtta otsust. Samuti leiame ennast vahel elus meie arvates väljapäästmatutes olukordades, kuid kellegagi vesteldes, võime leida ka neile lahendused.
 
Nõustan ka isikliku arenguga seotud teemasid.

Minu nõustamise tunni hind on 100EUR/h. Palun arvesta, et esimene seanss peaks olema vähemalt 1.5-2h.

Tasuda saab nii arvega, ülekandega, kui ka sularahas. Samuti on seanssi võimalik läbi viia Zoomi vahendusel.

Hingemälu

Hingemälu Taastamise Teraapia

Mida see teraapia siis sulle annab? Ta annab Sulle tihti mõistmist sellest, miks on sinu eluteekond olnud just selline nagu ta praegu on. Osadel inimestel avanevad enda võimed, mis on osa nende hingeteekonnast. Aitab sügavustest välja tuua meie peidetud traumasid ja tervendada kõige sügavamaid hingehaavu. Võib aidata lahustada ka näiteks suhte ja raha blokeeringuid ning aidata leida üles enesearmastus ja väärtustamine. Tänu sellele kõigele, hakkab sinu elu muutuma. Kui inimene hakkab nägema seda, kes ta päriselt on, kui imekaunis on tema hingetasand, siis muutub ka tema kogemus siin maises plaanis. Meie egod saavad hakata lahustuma, meie hinged saavad vabaneda oma valust ja meil tuleb juurde eluenergiat ja selgust.

Teraapia kestvuseks on 8-10h ja kui sa tuled teraapiasse, siis arvesta, et samal päeval sa ise koju ei sõida. On olemas ka võimalus ööbimiseks.

Teraapia hind on vastavalt sinu võimalustele ja sissetulekutele, kas siis:

300-800EUR

Enne teraapiat teeme konsultatsiooni, et näha, kas antud teraapia sobib sulle.

teenused-yoni-lingamimassaaz

YONI- & LINGAMIMASSAAŽI SEANSID 

YONIMASSAAŽ

Yonimassaži seanss sobib naistele, kes soovivad kas avardada või tervendada oma seksuaalsust. Yonimassaažiga on võimalik avada naisel sisemised orgasmid ja samuti avada naisejakulatsioon. Samuti avanevad tihti kogukeha energeetilised orgasmid. Olen aastatega tööd teinud väga paljude naistega ja pean ütlema, et iga naine peaks elus vähemalt ühe korra läbi tegema selle teraapia. Soovitav on võtta 3 seanssi, umbes nädalaste vahedega. Aga, kui raha on takistuseks teha seansse nii tihedalt, siis võib ka pikema vahe sisse jätta. Minu kogemus lihtsalt ütleb, et mida väiksem vahe, seda paremad tulemused. 

Naised talletavad oma Yonisse erinevaid aastatega kogetud negatiivseid emotsioone ja selle tulemusena võib Yoni olla pinges ja tundetu. Massaaž aitab sealt kinni olevad emotsioonid vabastada ja seetõttu võivad naised esimestel seanssidel või seansi järgselt kogeda suurt puhastust emotsioonide tasandil. Väga tavaline on ka see, et naised puhkevad juba massaaži ajal laua peal nutma. See kõik on oluline ja tervitatav osa protsessist. 
Yonimassaaž võib samuti aidata erinevate günekoloogiliste probleemide lahendamisele kaasa ja tasakaalustada ka naise menstruatsioonitsüklit.

Esimesel seansil teeme ka konsultatsiooni, kus vestleme tund aega, et saaksin pareminu aru, kuidas saan sind sinu teraapias toetada. Massaažiosa kestab kokku umbes 1,5h, millest tund aega teen kehatööd ja 30 minutit yonimassaaži.

Korduvseansid kestavad kokku umbes 2h. Palun arvesta ka sellega, et vahel on vaja rohkem, kui 3 seanssi, et jõuda soovitud tulemuseni.

Pakun paaridele ka yoni-ja lingamimassaaži õpetamise seansse.

  • Esimene seanss koos konsultatsiooniga 350 eur/3h
  • Kordusseansid kuni 2h 250 eur
  • Massaažiõppe seanss paaridele 350 eur/3h

Vastuvõtud toimuvad Tallinna kesklinnas, addressil Pärnu mnt. 102, B-korpus, kohas nimega Pesa.

Aja broneerimiseks tuleb tasuda tagastamatu ettemaks summas 50 eur. Kui Sa tuled seansile, siis arvestan selle summa seansi hinnast maha. Kui sa jätad seansile tulemata, siis seda summat ei tagastata.

LINGAMIMASSAAŽ

Lingamimassaaži seanss toetab hästi meeste seksuaalsust, aitab meestel õppida voodis kauem vastu pidama ja samuti kogema energeetilisi kogu keha orgasme. Mehed võivad lingamimassaaži seansist abi saada ka erektsiooni ja eesnäärme probleemide puhul. Mehed talletavad samuti teatud emotsioone või valu kubemepiirkonnas ja läbi massaaži võib mehe enesetunne muutuda kordades paremaks. Olen isegi näinud suurt muutust peale seanssi mehes, kes oli aastaid olnud depressioonis.

Esimesel seansil teeme ka konsultatsiooni, kus vestleme tund aega, et saaksin pareminu aru, kuidas saan sind sinu teraapias toetada. Massaažiosa kestab kokku umbes 1,5h, millest tund aega teen kehatööd ja 30 minutit lingamimassaaži. Palun arvesta ka sellega, et vahel on vaja rohkem, kui 3 seanssi, et jõuda soovitud tulemuseni.
Korduvseansid kestavad kokku umbes 2h. 

Pakun paaridele ka yoni-ja lingamimassaaži õpetamise seansse.

  • Esimene seanss koos konsultatsiooniga 350 eur/3h
  • Kordusseansid kuni 2h 250 eur
  • Massaaziõppe seanss paaridele 350 eur/3h

Vastuvõtud toimuvad Tallinna kesklinnas, addressil Pärnu mnt. 102, B-korpus, kohas nimega Pesa.

Aja broneerimiseks tuleb tasuda tagastamatu ettemaks summas 50 eur. Kui Sa tuled seansile, siis arvestan selle summa seansi hinnast maha. Kui sa jätad seansile tulemata, siis seda summat ei tagastata.

Broneeri: