fbpx

EST
ENG

Teadliku Seksuaalsuse Terapeudi koolitus

24.august 2024 – 25.mai 2025

Põhjalik terapeudi kursus, kus saad 9 kuuga teadmised, mis annavad sulle sügavama mõistmise iseendast ja oma olemusest ning oma seksuaalsusest ning annavad sulle võimaluse juhendada ka teisi inimesi nende teekonnal.

128 Inimest on 8 aasta jooksul selle kursuse edukalt läbinud

Saa teadliku seksuaalsuse terapeudiks või tule ja õpi mõistma inimeseks olemise kogemust sügavamalt.

TEADLIKU SEKSUAALSUSE TERAPEUDI KURSUS SOBIB SULLE SIIS, KUI:

KURSUS SISALDAB:

Kursus toimub:

24.august 2024 – 25.mai 2025

MIS SIND KURSUSEL EES OOTAB:

Teadliku Seksuaalsuse Terapeudi koolitus on mõeldud inimestele, kes soovivad enda seksuaalsust ja intiimset elu paremini mõista ning teiste abistamisel selles vallas tugevamaks saada. Koolitus pakub terviklikku lähenemist, mis hõlmab nii teoreetilisi teadmisi kui ka praktilisi oskusi ning isiklikku arengut.

Koolitusel osalemine võib olla rännak iseendasse, kus saad sügavalt enda sisse vaadata ja avastada oma seksuaalsuse olemust. See võib hõlmata minevikus toimunud kogemuste uurimist ja nende mõistmist, enda emotsioonide ja tunnete avastamist, samuti enda piiride ja soovide paremat tundmaõppimist. Seejuures on oluline mõista, et koolitus pakub turvalist ja toetavat keskkonda, kus saad avatult ja ausalt jagada oma kogemusi ning koos teiste osalejatega õppida.

Koolituse läbimine annab osalejale võimaluse saada teadmisi ja oskusi, et aidata teisi inimesi nende seksuaalsusega seotud väljakutsetes. See võib hõlmata individuaalset nõustamist, suhteteraapiat, seksuaalhariduse jagamist või teiste seksuaalsete probleemide lahendamist. Samuti aitab koolitus luua võrgustiku teiste osalejatega, kellega koos saab tulevikus koostööd teha.

Kokkuvõttes võib öelda, et kursus on intensiivne, kuid sügavalt rahuldust pakkuv kogemus, mis aitab kaasa paremale enesetunnetusele ja rahulolule oma eluga. ​Koolituse puhul saavad osalejad võimaluse sukelduda sügavale iseendasse ja avastada oma emotsioone, mõtteid ja hoiakuid, mis juhivad nende sisemaailma ja läbi selle loovad nende välismaailma. Teadlikkus oma sisemaailmast aga on meie jaoks väga oluline, kuid eriti oluline on see just seksuaalsuse puhul, kuna seksuaalsus on üks osa meie identiteedist ning seotud kõikide meie olemuse osadega. Koolituse läbimine annab osalejatele vajalikud tööriistad ja mõistmised, et aidata endal ja teistel inimestel terveneda ja saavutada tasakaalu ja harmooniat oma seksuaalelus ning ka üleüldises võtmes. Seksuaalsus on tõepoolest meie sisemise mina peegeldus ning see võib paljastada palju meie sügavamaid emotsionaalseid ja psühholoogilisi teemasid.
Kursust on võimalik võtta nii koos massaaži osaga, kui ka ilma. Samuti on võimalik osaleda ainult esimesed kolmes moodulis.

Moodul I

Juurtšakra ja meie enda juured

Moodul II

Sakraalkeskus ja meie seksuaalsus

Moodul III

Nabatšakra

Moodul IV

Südamekeskus

Moodul V

Kõritšakra

Moodul VI

Kolmas Silm ja Kroontšakra

Moodul VII

Uus osa

Iga paariteraapia mooduli teemade põhjalikuma käsitluse leiad SIIT.

Moodul VIII+IX

TÄISKURSUS

KOOS MASSAAŽIPRAKTIKA OSAGA
1800
 • KURSUSE MATERJALID
 • VIDEOLOENGUD
 • JOOGAPRAKTIKA
 • JUHENDATUD MEDITATSIOONIPRAKTIKAD
 • LIGIPÄÄS FACEBOOKI GRUPPI
 • MASSAAŽIÕPE JA LISAKS 4 ERINEVAT VIDEOT IGA MASSAAŽI ÕPPE JAOKS – KEHAMASSAAŽ, RINNAMASSAAŽ, YONI-JA LINGAMIMASSAAŽ
Populaarsem

TÄISKURSUS

ILMA MASSAAŽIPRAKTIKA OSATA
1600
 • KURSUSE MATERJALID
 • VIDEOLOENGUD
 • JOOGAPRAKTIKA
 • JUHENDATUD MEDITATSIOONIPRAKTIKAD
 • LIGIPÄÄS FACEBOOKI GRUPPI

3 MOODULIT

ESIMESED 3 MOODULIT
800
 • KURSUSE ESIMESE 3 MOODULI MATERJALID
 • LINDISTATUD VIDEOLOENGUD
 • JOOGAPRAKTIKA ESIMESELE KOLMELE ENERGIAKESKUSELE
 • JUHENDATUD MEDITATSIOONID
 • LIGIPÄÄS FACEBOOKI GRUPPI

Tagasiside klientidelt:

Kerli kirjutab nii peale Teadliku Seksuaalsuse Terapeudi Kursusel osalemist:

“Ma olen väga palju saanud sinu koolituselt teadmisi ja minu vaated on täiesti muutunud! Alustades mehe ja naise omavahelisest suhtest, elust, seksuaalsusest ja sellest, kes on üldse mees, kes on naine, selle suuremas tähenduses. Kõik sinu raamatusoovitused on mind aidanud näha ja mõista ennast sügavamal tasemel! Tunnetan endas suurt muutust ja just teadlikkust eluvaldkondades. Ma olen ise oma elu looja – see on miski, mis on koos minuga. Väga raske on paari lausega kirjutada, sest tegelikult on nii palju kõike, mida olen kogenud just tänu sellele koolitusele”. 

Heli kirjutab oma kogemusest nii:​

“Eelkõige olen väga tänulik iseendale, et tegin selle valiku sellel osaleda. Teemad mida käsitleti, tõid minusse palju rohkem teadlikkust iseenda, kui naise kohta. Mõistsin – mida teeb porno vaatamine inimese psüühhikale. Nendest teemadest, mida räägiti sellel kursusel – ei räägita mitte kusagil mujal ja kes tunneb, et teda koolituse sisu kõnetab, siis osale kindlasti. Seksuaalsuse olulisus paarisuhtes – mõista teineteise vajadusi ja leida see kesktee.
Minu jaoks kõige suuremaks pöördepunktiks oli massaažide koolituse osa – kuna sain võimaluse seda teha läbi koos enda partneriga, siis see muutis paarisuhet väga palju ja lähendas meid teineteisele veelgi enam.”

Kaidi kirjutab kursusest nii:

“Mina tunnen, et sellel kursusel osalemine on olnud üks mu elu parimatest otsustest. Olen küll veel teekonnal, kus on olnud nii tõuse kui ka mõõnasid, kuid see kursus on väga palju aidanud ja vastuseid mulle andnud. Selle kohta, mida enne kas otsisin või ei osanud aimatagi. Näiteks, kust tulevad sõltuvused ja kuidas traumad meid mõjutavad. Kuidas iga haigus tuleb meile midagi õpetama ja näitama, et aeg oleks suunda muuta. Tagajärgedega tegelemise asemel esmalt otsida just põhjuseid.
Samuti on muutunud see, et kui algul tundus minu jaoks nii vastuvõetamatu õppida massaaže teiste inimeste peal siis nüüd see mõte enam nii hirmus ei tundugi, olen justkui muutunud avatumaks selles osas ja üldse seksuaalsuse poole pealt. Kõik need harjutused on palju kaasa aidanud ja aidanud õppida tajuma ka energia maailma. See kõik on nii nii põnev. Olen väga tänulik, et elu juhatas mind sellele kursusele.”

KURSUSE ALGUSENI ON JÄÄNUD:

Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit

Koolituse autor ja läbiviija

Katrin Lucas

Olen töötanud teadliku seksuaalsuse nõustaja ja isiklikuarengu nõustajana alates 2013 aastast. Olen tööd teinud sadade ja ehk ka tuhandete klientidega ja samuti koolitanud aastate jooksul tuhandeid inimesi. Viimased 8 aastat olen ka läbiviinud Teadliku Seksuaalsuse Terapeudi Koolitust, mille on tänaseks edukalt läbinud 128 inimest. Olen emaks kolmele lapsele ja abikaasaks oma imelisele mehele.

Olen enesearenguga tegelenud alates 20ndatest eluaastatest ja olen olnud alati väga kõrge seksuaalsusega, ning minus oli alati soov seda sügavamalt tundma õppida. Olen läbinud Agama Joogakoolis Tais Joogaõpetaja koolituse ja samuti Tantra Õpetaja koolituse. Lisaks olen käinud läbi mitmeid erinevaid koolitusi selle 20 aasta jooksul ja lugenud palju erialast kirjandust. Ühel hetkel hakkasid mul ka endal avanema teatud sorti võimed, kus hakkasin vastu võtma teadmisi läbi omaenda olemuse.

Selle kursuse olen kokku pannud selliselt, et see sobib sügavaks rännakuks iseenda jaoks ja ka siis, kui soovid alustada terapeudi karjääri või täiendada juba enda olemasolevaid teadmiseid.

Korduma kippuvad küsimused:

Sellele kursusele võib tulla nii üksi, kui koos partneriga või sõbraga. Sobib siis, kui sa oled juba töötav terapeut, et täiendada oma teadmiste pagasit või siis, kui sa soovid selle ametiga alles alustada. Samuti sobib see kursus sulle siis, kui sa soovid seda läbida ainult iseenda isikliku kasvu ja arengu jaoks.

Kindlasti saad. Massaaži osa jaoks saad kaasa võtta oma partneri, kui sa seda soovid. Kõik teised harjutused, mida kursusel teeme ei kahjusta sinu paarisuhet ja ei hõlma teiste inimestega selliste praktikate tegemist, mis võiks sinu partnerit häirida.

Jah, see on võimalik, kuid hiljem makstes on massaažiosa hind 400 EUR.

On küll. Iga video hind on siis eraldi 75EUR ja võid vabalt valida, millised videod sa soovid osta.

Tunnistust ma massaažiosa eest siis välja anda ei saa, sest ma ei ole näinud läbi koolituse kuidas sa massaaži praktiseerid.

Tunnistust ma massaažiosa eest siis välja anda ei saa, sest ma ei ole näinud läbi koolituse kuidas sa massaaži praktiseerid.

Suuremat teadlikkust iseendast oma olemusest. Erinevaid praktikaid iseendaga ja oma paarisuhtega töötamiseks. Suuremat rahuolu igapäeva elus. Paremat suhet iseendaga. Sügavamat mõistmist seksuaalsusest ja suhetest, inimeseks olemise kogemusest ja suuremat tööriistade pagasit, et aidata ennast ja teisi. Paremaid lähisuhteid.

Soovitan tegelikult kursuse võtta koos massaažiga. Tavaliselt need inimesed, kes kursuse valivad ilma massaažita vajava seda tegelikult kõige enam. Massaaži saad teha koos oma partneriga, turvalises ja hoitud ruumis, kus mina olen kõrval ja juhendan ja samuti aitan vajadusel.

Jah saab küll. Kasutades makseviisi „Maksa 3 osas“ (Montonio) või „Tasu 3 võrdse osana“ (ESTO) ja „ESTO Järelmaks“ (ESTO), saad valida enda jaoks sobiva makselahenduse. Kui sa valid 3 võrdses osas maksmise, siis sinul ei tule ühtegi lisatasu ja mina maksan nii ESTO kui Montoniole. Montonio pakub samuti „Maksa hiljem“ lahendust. Kui üks nendest Sinu taotlust ei rahulda, siis saad proovida teist.

Kursusest on võimalik loobuda ainult siis, kui sa pole kursust üldse alustanud. Kui sa oled juba osalenud vähemalt ühes moodulis ja saanud endale koolitusematerjalid, siis ei ole enam võimalik koolitusest loobuda.

Jah, kui sa mingil põhjusel muudad oma meelt, siis 14 päeva jooksul peale koolituse eest tasumist saad küsida raha tagasi. Selleks kirjuta aadressile katrin@katrinlucas.com. Kui oled kursuse ostnud järelmaksuga või kolmes osas, siis ei kuulu tagastamisele järelmaksu pakkuva panga teenustasu, mis on 2,4% ostusummast. Muude maksemeetodite puhul tagastatakse kogu ostusumma.

Ühe mooduli kaupa kursusel osaleda ei ole võimalik. Kursusel on võimalik osaleda võttes näiteks ainult 3 esimest moodulit. Samuti on võimalik kursuse viimast 3 moodulit võtta neil, kes juba eelnevalt sama kursuse läbinud, et õppida uut paariteraapia meetodit.

Siis saab mulle alati kirjutada aadressile katrin@katrinlucas.com

Kursuse toimumise kuupäevad:

2024:

24-25 august 2024
28-29 september 2024
26-27 oktoober 2024
23-24 november 2024

2025:

25-26 jaanuar 2025
22-23 veebruar 2025
29-30 märts 2025
26-27 aprill 2025
24-25 mai 2025