fbpx

EST
ENG

Hingemälu

Hingemälu Taastamise Teraapia

2023 aasta augustis, viis elu mind uuele teekonnale. Iseendaga tööd tehes, leidsin oma alateadvuse sügavustest trauma, mis oli seal peidus olnud pea 40 aastat. Selle trauma ilmale tulemise järgselt, voolas minu teadvusest läbi kogu minu siinse maise ilma teekond. Kõik see, miks ma olen elanud just sellist elu ja saanud selliseid kogemusi. Nagu üks pusle, mis tükkhaaval paika loksus ja andis mulle sügavama mõistmise iseendast ja oma kogemustest.

See trauma oli justkui nagu blokeering minu teel ja samas ka minu avaja. Peale seda algas mul teekond, kus ma asusin käima oma Hingeteed. 2023 aasta sügisest hakkasid inimesed minu juures teraapiates käima ja sealt saigi alguse hingede tervendamise teekond. Mõistsin, et olin tegelikkuses juba palju aastaid kuulnud juhatusi inimese hingelt, kui ta minu juurde tuli kas konsultatsiooni või teraapiasse. Samuti, kui ma tegin massaaže, oli mul võimalus puudutada inimese hinge. Ja nii samm sammult, astusin ma oma uuele teekonnale ja lubasin ennast oma hingel juhatada. Minu elus hakkasid toimuma samal ajal väga suured muutused. Mul hakkas taastuma hingemälu tasand. Hakkasin mäletama paljusid detaile siia kehastumisest. Miks ma valisin endale sellise keha, sellised kogemused ja seda, kes ma olen ja mida ma siia tegema tulin. Samuti taastus mälus info ka suhete kohta. Sain julgusega lahti lasta oma abielust, sest nägin, et olimegi hingedena kokku leppinud teha läbi see aktivatsioon ja siis minna oma rada. Südames polnud enam solvumisi ega ängi, vaid mõistmine kogu oma eluteekonna eest. Hakkasin nägema seda, kuidas hea ja halb on lihtsalt subjektiivne hinnang, tegelikkuses ei saa keegi meile öelda, et miski on õige või vale, sest nad ei tea, millised kogemused oleme endale siin ilmas valinud.

Hakkasin samuti läbi käima oma elu järgmist teadvuse avardumise tasandit ja nägema ning mõistma üha suuremaid pilt meie maailma eksistentsist. Kliendid, kes minu juurde hakkasid tulema, polnud sugugi kergemate killast. Aga ilus oli jälgida vaikselt nende avanemisi ja muutuseid, mis hakkasid sündima nende elus. Paljud kliendid hakkasid tervenema traumadest ja nendel hakkasid avaldume nende anded. Sellel lehel jagan ma siin ka minu klientide tagasisidet teraapiatest ja nii saad sa ise lugeda ja tunnetada, kas ka sinu hing juhatab sind sellesse teraapiasse.

Selles teraapias pole ühtegi kindlat valemit. Vahel piisab ühest korrast ja vahel tuleb läbi teha mitmeid järjestikuseid teraapiaid. Tavaliselt on hea hoida iga teraapia vahel 3 nädalat, kuni kuu aega. Aga vahel, kui on inimesel mingi suurem või sügavam probleem, oleme teinud ka lühema vahega, et saada kiiremaid tulemusi. Mina tegin läbi 9 hingemälu taastamise teraapiat. 9 kuuline protsess augustist kuni maini, mille jooksul läbisin ümbersünni protsessi.

Mida see teraapia siis sulle annab? Ta annab Sulle tihti mõistmist sellest, miks on sinu eluteekond olnud just selline nagu ta praegu on. Osadel inimestel avanevad enda võimed, mis on osa nende hingeteekonnast. Aitab sügavustest välja tuua meie peidetud traumasid ja tervendada kõige sügavamaid hingehaavu. Võib aidata lahustada ka näiteks suhte ja raha blokeeringuid ning aidata leida üles enesearmastus ja väärtustamine. Tänu sellele kõigele, hakkab sinu elu muutuma. Kui inimene hakkab nägema seda, kes ta päriselt on, kui imekaunis on tema hingetasand, siis muutub ka tema kogemus siin maises plaanis. Meie egod saavad hakata lahustuma, meie hinged saavad vabaneda oma valust ja meil tuleb juurde eluenergiat ja selgust.

Teraapia kestvuseks on 8-10h ja kui sa tuled teraapiasse, siis arvesta, et samal päeval sa ise koju ei sõida. On olemas ka võimalus ööbimiseks.

Teraapia hind on vastavalt sinu võimalustele ja sissetulekutele, kas siis:

300-800EUR

Enne teraapiat teeme konsultatsiooni, et näha, kas antud teraapia sobib sulle.

“Teraapiad Katrini juures on hindamatu väärtusega. Kuigi väliselt võib-olla ei olnud kohe suuri muutuseid märgata, siis sisemiselt olen teinud väga suure arenguhüppe. Teraapiad on aidanud mul kiht-kihi haaval näha enda sees kahjulikke mustreid ja näidanud ka neid hingehaavu, millest ma varem isegi teadlik polnud, aga mis on mind kontrollinud terve elu. Nendest vabanemine on olnud nii suur kingitus, sest lõpuks olen jõudnud oma päris hinge olemuseni, aga sinna jõuda saab alles siis, kui rämpsukiht on pinnale tõstetud ja ära lahustatud. Teraapiate ajal on toimunud ka väga suured kehatasandi puhastused, mis pole alati olnud kerged, aga siiski ülimalt vajalikud. 

Katrin on olnud nendel pikkadel teraapiapäevadel ülimalt kannatlik ja kaastundlik, kuid samas jättis ka ruumi ise enda sees protsesse läbida, et saaksin ise jõuda oluliste äratundmisteni ja taipamisteni. Olen siiani väga tänulik, et jõudsin nende hinge puudutavate teraapiateni, mis on mind nii palju avanud ja ma olen jõudnud lõpuks ise enda armastamiseni. Teadsin küll enne, et armastust ei ole mõtet otsida väljast, aga nüüd kogesin päriselt, kuidas jõuda enda sees armastuseni südame tasandil. Protsessid küll veel kestavad ja töö endaga jätkub, aga 7 kuuga tehtud teraapiate ajal olen suutnud ära teha rohkem, kui varasemalt terve elu jooksul. Need teraapiad on lihtsalt nii sügavad ja nii tõhusad.” 

– H. (naine, 48)

Broneeri: