fbpx

EST
ENG

Mida me loome

Mida Me Loome?

Hetkel paljude inimeste jaoks keeruline aeg. On teadmatus kogu inimkonna saatuse pärast. Kuidas läheb elu edasi peale kriisi ja kui kaua see kriis veel kestab? Kas mul on pärast olemas töökoht, kas mul on olemas eluase ja kas ma saan omale süüa osta? Need on ilmselt peamised mõtted mis vaevavad suuremat osa elanikkonnast. Kuhu me inimkonnana teel oleme? Aga kas need on asjad, millega me peaksime tegelikult oma pead vaevama…….

Armas inimene, vaata enda ümber, kõik see mida Sa praegu koged on meie enda ühislooming. Ei saa näpuga näidata kellegi teise peale, ega süüdistada kedagi teist. Praegune kriis on justkui see koht, kus ema paneb lapse nurka ja ütleb: mõtle oma tegude üle järgi. Nüüd saavad oluliseks kaks asja: mida Sa nurgas istudes mõistsid ja kui Sind nurgast välja lastakse, kuidas Sa oma käitumist muudad.

Universum on praegu see ema, kes paneb nurka ja ütleb: istu nüüd kodus ja mõtle järgi,vaata mida Sa oled loonud ja kui Sa nii edasi lähed, siis see reaalsus, mis on saabumas, saab olema Sinu halvim õudusunenägu.

Kui sa ei taha olla armastav ja sõbralik oma kaaskondlaste vastu, hästi, hoia neist vähemalt 1.5m eemale ja ühelegi koosolemise üritusele ma Sind niipea ei luba. Kui teilusti koos mängida ei oska selles elus, siis viin teid teineteisest võimalikult kaugele.

Tahad istuda pidevalt ekraanide küljes surnud maailmas, hästi, teen need ekraanid Sulle kohustuslikuks, ilma ekraanita kodus välja minna enam ei tohi, sind jälgitakse pidevalt läbiselle ekraani, kus Sa oled ja mis Sa teed. Lisaks pead luba küsima, kui soovid kuskile minna. Lõpuks saab see ekraan sulle nii ebameeldivaks, et tahad selle ise hävitada.

Ei taha oma lastega tegeleda ja annad vastutuse koolile ja õpetajetele, hästi, nüüd istud koos oma lastega ja pead nendega olema 24/7 ning istuma koos nendega ekraani taga. Kui Sa ei anna oma lastele piisvalt aega ja tähelepanu, siis nüüd pead andma kogu oma aja ja tähelepanu neile. Sest milline on see uus järelkasv, keda Sa siia maailma oled loomas?

Sa ei oska väärtustada loodust, hästi, ma ei luba Sul enam loodusesse minna ja lasen ära hävitada palju loodust, et Sa hakkaksid mõistma, mida loodus Sinu jaoks päriselt tähendab ja seda, et Sul on vaja loodust selleks, et ellu jääda.

Sa ei väärtusta oma keha ja oma vaimu, sellepärast lasen kellelgi teisel hakata otsustamaSinu keha ja vaimu eest, sest Sa oled näidanud, et sa ei vaja neid. Nad soovitavad mürgitada Sinu keha ja hävitada Sinu vaimu. Ja nii edasi minnes, lubad sa sellel ise juhtuda.

Sa ei väärtusta elu, seega ma loon olukorra, kus sa pead otsa vaatama sellele, et Sul onvõimalus iga hetk oma elu kaotada.

Sa ei oska oma sõnavabadust kasutada headuse ja harmoonia loomiseks, hakkan sedapiirama, et peaksid hoolega valima, kuidas Sa sõna kasutad. Sest iga sõna on loov. Kui

Sa kasutad sõna hävitamiseks, siis ma võtan Sinult sõnavabaduse.

Kui Sa ei hakka  ise kontrollima oma mõtteid, luban ma avalduda programmidel, mis hakkavad kontrollima sinu mõtteid ja karistama sind teatud mõtete eest. Siis õpid Sa ka selgeks selle, et oma mõtteid saab suurepäraselt kontrollida ja juhtida.

Sa ei hinda elavat ja puhast toitu ja oled läinud laisaks ja mugavaks. Sellepärast pead praegu sööma mürgist ja surnud toitu seni, kuni Sa enam ei suuda ja sa hakkad ise uuesti kasvatama toitu oma käte ning armastusega, sest see toit on ka elav ja toidab Sind päriselt.

Sa ei oska mõistlikult tarbida, sellepärast võtan sinult ära vahendid ja võimalused tarbimiseks, et Sa õpiksid mõistama, et tarbida tuleb täpselt nii palju, kui Sul on päriselt vaja.

Sinu tarbimine ei tohi hävitada minu loomingut, sest kogu minu looming on elav: iga puu, iga kivi, iga rohulible, iga loom on minu looming.

Sa põgened pidevalt enda eest läbi erinevate tegevuste: töö, sport, söömine ja joomine jne. Hästi, võtan Sinult ära enda eest põgenemise võimalused, et sa ei saaks seda enam teha.

Sulle ei jää muud võimalust, kui lõpetada enda eest põgenemine.  Kui Sa valid seda mitte teha, siis läheb sinu olemine veelgi raskemaks seni, kuni Sa suudad hakata endale  ausalt otsa vaatama.

Kuni Sa ei õpi loojaks ja oled hävitaja, saad Sa olema piiratud. Kui Sa saad loojaks jalõpetad hävingu, sisened sa kõikide võimaluste maailma, kus ei ole enam ühtegi piirangut. Seal saad Sa olla päriselt vaba.

Hakka hoolt kandma oma hinge eest ja Sa näed kuidas maailm Sinu ümber hakkab muutuma. Kui kaua Sa pead istuma ja järgi mõtlema, sõltub sellest, kui kiiresti Sa mõistad, et teekond kuhu Sa praegu teel oled, ei ole see teekond, mille mina olen Sulle loonud.

Kui Sa lõpetad hävitamise, peatuvad kõik programmid, mis üritavad hävitada inimkonda.

 

Armastusega,

Katrin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga