fbpx

EST
ENG

Screenshot 2023-10-20 at 19.18.19

Mis on tehtud Maarjamaaga?

Elame ühel väga erilisel ja kaunil maal, millel elab rahvas, kes on väekad loojad. Kes on minu seminari esimesel osal käinud, teab seda, kes on see rahvas, kes elab siin maal ja milline on tema vägi. Aga see maa, kus me elame ei ole mitte Eesti ja meie pole eestlased. Me elame tegelikult Maarjamaal ja põlisrahvas, kes siin elab kutsutakse maarjalasteks ehk Maarja lasteks.

Tegelikult on igal maal olemas omaenda kaitsja, selle pühak ehk Ema. Meie ema on Maarja ja sellepärast oleme me Maarjamaa. Meie rahvuslill on Maarjalill ehk Kirikakar, mis kasvab igas Eesti taluões. Nii nagu igale laevale antakse ka maale, naise nimi, sest see hoiab ja kaitseb seda laeva või maad ja sellel seilajaid ehk rahvast, kaitseb nende pühak.

Aga kes on see Eesti või Estonia ja eestlased, kelleks meid kutsutakse. Tühi nimi, mis ei oma mingit hingeenergiat, ega ole sellele maale toonud midagi positiivset. Mis toodud meile selle maa okupeerijate poolt. Tegelikult nimetas 1201.a. Piiskop Albert selle maa Maarjamaaks. Kui aga hakati Eestis vallutama ristisõdadega, sest väideti, et siin elasid uskmatud, hakkas kogu see maa olema kaetud kannatustega. Ja seda väga pikaks ajaks. Kui lõppes keskaeg, algas sõdade periood, mis kestis siin maal 150 aastat. Meist on ülekäinud erinevad võõrvõimud ja meid on orjastatud juba aastasadu.

Kuidas aga tuua tagasi sellele maale maagiline Muinasaeg? Kus selle maa rahvas on jälle vaba ja mäletab seda, kes ta päriselt on? See maa, millel me kõnnime, tuleb taas nimetada Maarjamaaks. Ja see võõras “riik” ja rahvas, kes meie maal elutseb, koos selle võõra valitsusega, kaotab oma koha sellel maal. See maa ei ole nende kodu. Ja neil pole võimu otsustada selle maa ega selle põliselanike üle. Sellepärast on sellele maale toodud nii palju võõrast rahvast, et nad saaksid siin valitseda omaenda alamaid, ning maarjalased ei mäleta enam pika ajaloo vältel toimunud okupatsioonidega seda, kes nad on ja kes on selle maa õigusjärgsed omanikud. Ja ainult nii saab võõras võim hõivata kellegi teise kodu, kui selle tõeline omanik ei mäleta, et see kodu kuulub talle. Maad saab omada ainult läbi sünniõiguse ja ei millegi muu. Maad ei saa osta, müüa ega maksustada.

Kuidas sai see võõras võim jälle ilma sõjata meie maa ülevõtta peale seda, kui me 1991.a. saavutasime uuesti vabaduse? Ning seekord toimus ülevõtmine ilma sõjata. 1994.a. 28.septembril toimus Läänemerel üks suurimaid katastroofe, kus hukkus 852 inimest. Nimelt läks põhja laev, nimega Estonia. 1994.a. novembris asus Eestit valitsema uus valitsuskoalitsioon, mille liige oli ka Reformierakond. Reformierakond on kuni selle ajani olnud üks suuremaid Eesti põhja viijaid ja minul tekib siit ka küsimus: kas 852 hinge ohverdati 28.09.1994 selle eest, et Eestist saaks hakata juhtima erakond, kes teeb Eestiga sama, mis juhtus selle laevaga aga enne koorib siit kogu koore. Praeguseks on see punt olnud 29 aastat ühel või teisel viisil pumba juures ja laev nimega Eesti on juba peaaegu uppumas. Üsna Satanistlik rituaal minu meelest või kuidas? Kas leping selle maa orjastamiseks oligi tehtud kolmekümneks aastaks ja kas järgmiseks aastaks oli kokkuleppe kohaselt see maa viidud täieliku orjastamiseni?

Uus maailm pidi alguse saama just sellelt maalt. Seminaril rääkisin ka seda, et see maa on võtmeküsimusega kogu maailmale. Ja miks blokeeerib süsteem nüüd nii usinasti Facebooki kõiki postitusi? Kas sellepärast, et  nii palju tõde hakkab pinnale tulema. Kui tuleks välja tõde Estonia katastroofist ja e-valimiste pettusest, siis kukuks kokku kogu senine süsteem, mis viimased vähemalt 20 aastat on hävitanud süstemaatiliselt seda maad ja seda rahvast.

Edaspidi saab minu olulisi postitusi jälgida minu kodulehel ja minu PuhasValgus Telegrami kanalil, mida FB ka täna postitada ei lubanud.

Kanaliga saad liituda sellelt lingilt:

https://t.me/+MTp55i_dr-4wOGU0

Armastusega,
Katrin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga