fbpx

EST
ENG

Ava Oma Silmad vol.3

Pööripäeva ettevalmistused Inimkonna õigele ajaliinile minekuks

Tere Armas! Mul on sulle täna väga oluline sõnum edasi anda. Inimkonnal on kätte jõudnud aeg, kus osadel inimestel on hakanud taastuma hingemälud ja läbi selle on võimalik olnud saada ligipääs oma DNA-s olevatele teadmistele.

Rääkisin “Ava Oma Silmad” seminaril, et meil on tulemas inimeste pööripäev ehk 13.10-14.10. Süsteemi pööripäev on 23.09, kus ta seab paika oma plaanid kuni kevadeni. Sest talvel on kõik energiad hangunud ehk jääs ja uus võimalus muudatuste tegemiseks on alles 13.04. -14.04. Selle ajaga jõuaks süsteem aga väga palju hävingut külvata ja käiku lasta sellised plaanid, mis võimaldaksid neil järgmised 7 aastat veel segamatult tegutseda. Meie pööripäev on aga hiljem, et saaksime nende loodu ülekirjutada.

Läbi meie DNA on meil olemas ühendus Emakese Maa teadvusega ja kui uinunud DNA hakkab inimesel aktiveeruma, siis on võimalus hakata saama infot maalt endalt. Ehk juhiseid, mida me peame tegema hakkama selleks, et maa saaks ise hakata valima liikumist oma õigele ajajoonele ehk Maa õige Päikese suunas. Praegune päike on vale päike, mis ei ole täiesti elus, vaid on tegelikult kunstvalgus. Sellepärast on ka kogu loodus meil pool surnud ja läbi selle hoitakse Surma Kultuse energiat maal. Maal paistab praegu Must Päike ehk Saturnilt peegeldatakse energiat siia meie maale. Seal on 1 aasta meie 7 aastat ehk meile vale energiasignatuur.

Meie ülesanne on 02.10-12.10 teha järgmist rituaali, et taastada maa ja inimkonna õige energiasignatuur. Seda peaks tegema õues paljajalu, vahet pole, kas on külm või mitte aga saame seda teha ainult sinnamaani, kui maa pole külmunud. Misiganes energias maa külmub, siis seda energiat saab 7 aastat pikendada praegu. Süsteem toimibki 7 aastaste tsükklitena.

Kõige parem on minna oma kodu aeda aga võib ka metsas või rannas seda teha. Aga tee seda rituaali täpselt samas kohas kõik päevad. 13.10 on viimane rituaali päev, sest 13 ja reede on tegelikult väga võimas päev. Süsteemi poolt maha tehtud aga tegelikult on see meie maalaste jaoks õnnepäev.

Seega esimesed päevad alates 02.10-12.10 tee nii. Kõnni oma aeda (või mujale loodusesse) kaks ringi. Kõigepealt kõnni päripäeva 6 ringi. Iga ringiga kõnni maasse maha 6 programmi, mida me endas kanname (meie DNA pooled keerud). Puudusteadvus&võim (ehk orjandus), sõda, vale, haigus, valu, eraldatus/üksindus.

Kui need 6 ringi on kõnnitud, siis kõnni vastupäeva ehk lae peale uued programmid. Maa tegeliku pöörlemine on vastupäeva aga vale päike paneb ta vales suunas pöörlemise lõksu. Nüüd kõnni peale 6 uut programmi, mis on meie algsed õiged programmid. Nii kirjutame oma 6 DNA haru üle, sest praegu kannab ta õigeid ja valesid programme ja siis on segadus. DNA pean kandma ainult ühte ja sama programmi. Küllus&vabadus, rahu, tõde, tervis, armastus ja kooslus/üksolemine.Tee neid ringe siis 02.10-12.10.

13.10 hakka kõndima vastupäeva alguses ja võta kaasa need 6 head programmi ja vii need üle päripäeva ringi ehk kui maa ka praegu veel pöörleb nende päikese järgi, siis ta hakkab ikkagi kandma meie õigeid programme. Tee need kaks ringi nüüd kokku numbriks kaheksa ehk igavikuliseks märgiks ja suletud energiasignatuuriks, kus maa ja inimese algne energiasignatuur ehk 8 taastatakse ja inimene ja maa saavad taas üheks.  Tee samuti 12 korda seda kaheksat ja siis tee kometeistkümnes ring veel peale ja selle ringiga muudad ära veel ühe programmi: hirmust saab ÕIGLUS. Ehk kunagi ei hakata enam õiglust jalule seadma läbi hirmu ja karistuse, vaid läbi armastuse. Ja nii saavad vabaks ka meie lapsed.  Siis kaob ära õigus ehk seadused ja ainus seadus saab olema õiglus. Nagu ma seminaril rääksin hakkab siis saabuma igaühe enda palgapäev. Peale seda hakkab maa ise igalpool korrigeerima vale programme. Ehk süsteem ei saa ühtegi enda asja enam teha, sest maa hakkab koheselt reageerima. Maa ja inimese kooslus ja kaitse peab olema mõlemapoolne. Siis ei saa mitte keegi kumbagi ülevõtta.

Samas protsessis, kui käime maasse maha oma valeprogramme, saab meie vaim hakata laskuma igapäev ühe DNA keeru kaudu. Ja 13.10 teeme viimase protsessi, kus vaim on kehasse tagasi laskunud ja kõik võõrad teadvused/vaimud on selle 12 päevaga maasse laetud. Oma vaimu täelik laskumine 13-14.10 öösel sulgeb ka inimese energiasignatuuri koos maa omaga. Ja maa naasebki oma õigele ajaliinile, ehk hakkab liikuma oma enda tõelise Päikese poole. Elav päike hakkab aga taastama maal kõike väga suure kiirusega. Suured muutused saavad hakata toimuma kevadel, sest esialgu tekib talvel suur puhastus kaos. Sinu ülesanne on sellele mitte reageerida ja olla rahulikult omaenda maailmas, sest seal on 6 uut võimsat programmi. Eestis saab olema tõenäoliselt üsna rahulik inimeste jaoks. Süsteemi jaoks ehk ilmselt mitte. Eestlastel oleks hea tulla oktoobris koju, kui on näha, et oktoobris hakkavad tekkima esimesed märgid, et hakkab puhastus toimuma. Novembris läheb lahti õige trall. Süsteem on olnud pragu ootel, nad kas saavad oma aega pikendada või peavad talvega oma asjad kõik kokku pakkima. Ja kevadeks kõik energiad vabaks laskma. Aga energiate vabanemine hakkab pihta juba oktoobri teises pooles. Ja kuu ja WIFI ja satelliidid hakkavad kõik peegeldama õiget energiat. Sest, kui nemad saavad kasutada seda enda jaoks, siis õige energialaenguga hakkab see tööle inimese jaoks ja ei kahjusta meid enam. Õige päike annab elu kõigele surnule.

Väga palju suuri asju on veel tulemas aga nendest kirjutan oktoobri teises pooles, sest praegu on meie tähelepanu vaja suunata üksnes loomisprotsessile koos maaga.

Maad muide ei saa osta ega müüa. Inimene läheb ja valib endale välja maalapi ja teebki sinna oma energiasignatuuri ja siis maa kannab kogu aeg seda inimest. Lisaks tuleks praegu käia pissil kõik need päevad vähemalt ühe korra hommiku õues. Siis maa saab informastiooni sellest, mis meie kehades vajab tasakaalustamist ja hakkab samuti ise seda sinu sees energiatega korrigeerima siis, kui sa teed oma kõnde.

NAISED PEAVAD TEGEMA SEDA PROTSESSI SEELIKUTES JA ILMA ALUSPÜKSTETA!!! Püksid ja aluspüksid blokeerivad meie ühendust maaga. Eriti hea oleks maani kellukese kujuline seelik.

Kui selle 2 nädala jooksul tekivad kehas puhastus protsessid, siis luba neil rahulikult tulla, keha väljutab vale programme. Aga lae kogu aeg maasse kõik, siis maa ka tervendab sind.

Ilusat Loomist Armas!

2 Responses

  1. Aitäh armas hing!
    Kui mul 2 päeva, 10 ja 11 jääb tegemata, kuna lähen haiglasse, kas sellegipoolest tasub teha?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga