fbpx

EST
ENG

PäikeseVäravaVõti ehk Igavese Elu Sümbol (tellimused avatud kuni 11.03)

188.00288.00

Kirjeldus

See kaunis ehe on Igavikulise Elu Sümbol, kus 4 elementi ja nendega seotud 4 püha sünniõigust saavad üheks. See ehe suhtleb meie energiaväljaga ja annab toimib ka imeliselt talismanina, kustutades sealt programme, mis on meile kahjulikud.  See sümbol näitab meile teed tagasi armastuse maailma ja südamesse ja kustutab meie väljast surmaprogramme.

See ehe aitab sul hoida seda fookust ja endale igas hetkes meeldetuletada, et oleme teekonnal tagasi inimesele omasesse maailma ja kõik hirm, mida praegu väljast luuakse on illusioon selleks, et me sinna ei jõuaks. See ehe tuletab meelde, et me oleme armastus, me tuleme armastusest ja me läheme tagasi armastusse. 4 suurt väravat, kust voolavad läbi meie maa 4 olulist elementi: maa, tuli, vesi ja õhk, toovad emergiakeerise meie südamekeskusesse ja annavad võimaluse sellele hakata avanema. Ehte keskel on roos, mis on nagu meie südamekeskus, mis ootab õitsele puhkemist. Selle keskel aga teemant, mille moodustab loodus läbi 4 elemendi.

Ehe on tehtud hõbedast ja ülekullatud. Keskele saab kiviks tellida kas tsitriini või kollase teemanti. Ehet kaal on umbes 7g ja suurus 4x4cm. Kett ei kuulu komplekti.

Ehted tehakse tellimuse peale ja tellimuse aeg on 2-4 nädalat, sõltuvalt hooajast.

Ehte eest saad valida makselahenduseks ka osade kaupa tasumise.

Lisainfo

Vääriskivi

Tsitriiniga, Kollase briljandiga

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “PäikeseVäravaVõti ehk Igavese Elu Sümbol (tellimused avatud kuni 11.03)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga